czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.09): niehandlowa en

PRZYSTANEK AUTOBUSOWY

Linie ZTM:

 

ROZKŁADY LINII BEZPŁATNYCH:

 

CH Atrium Plejada – Miechowice – CH Atrium Plejada
obowiązuje od 2.07.2020
nr przystankuNr kursu
Lokalizacja przystanków1234567891011
1CH ATRIUM PLEJADA11:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
2Miechowice Warszawska11:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05
3Park11:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
4Kopalnia11:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
5Francuska11:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
6Plac Szpitalny11:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
7Bławatkowa11:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17
8Osiedle Pętla10:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
9Bławatkowa10:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
10Plac Szpitalny10:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
11Francuska10:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:2920:29
12Kopalnia10:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:3420:34
13Park10:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:3520:35
14Miechowice Warszawska10:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:3820:38
15CH ATRIUM PLEJADA10:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40

Kursuje od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

 

 

CH Atrium Plejada – Szombierki – CH Atrium Plejada
obowiązuje od 2.07.2020
nr przystankuNr kursu
Lokalizacja przystanków123456789
1CH ATRIUM PLEJADA10:5612:0613:1614:2615:3616:4617:5619:06
2Bytom Karb11:0112:1113:2114:3115:4116:5118:0119:11
3Bytom Worpie11:0312:1313:2314:3315:4316:5318:0319:13
4Karb Kopalnia11:0512:1513:2514:3515:4516:5518:0519:15
5Bobrek Centrum11:0712:1713:2714:3715:4716:5718:0719:17
6Szombierki Ratusz11:0912:1913:2914:3915:4916:5918:0919:19
7Szombierki Orzegowska11:1212:2213:3214:4215:5217:0218:1219:22
8Szombierki Osiedle10:0411:1412:2413:3414:4415:5417:0418:1419:24
9Szombierki Orzegowska10:0511:1512:2513:3514:4515:5517:0518:1519:25
10Bobrek Ratusz10:0811:1812:2813:3814:4815:5817:0818:1819:28
11Bobrek Kopalnia10:1011:2012:3013:4014:5015:0017:1018:2019:30
12Bytom Worpie10:1111:2112:3113:4114:5116:0117:1118:2119:31
13Bytom Karb Konstytucji10:1311:2312:3313:4314:4316:0317:1318:2319:33
14CH ATRIUM PLEJADA10:1811:2812:3813:4814:5816:0817:1818:28

Kursuje od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

  • pon - sob: 09:30 - 20:30

PRZYSTANEK AUTOBUSOWY

Linie ZTM:

 

ROZKŁADY LINII BEZPŁATNYCH:

 

CH Atrium Plejada – Miechowice – CH Atrium Plejada
obowiązuje od 2.07.2020
nr przystankuNr kursu
Lokalizacja przystanków1234567891011
1CH ATRIUM PLEJADA11:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00
2Miechowice Warszawska11:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:0519:0520:05
3Park11:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:0619:0620:06
4Kopalnia11:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:1019:1020:10
5Francuska11:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:1219:1220:12
6Plac Szpitalny11:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:1419:1420:14
7Bławatkowa11:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:1719:1720:17
8Osiedle Pętla10:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:2018:2019:2020:20
9Bławatkowa10:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:2219:2220:22
10Plac Szpitalny10:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:2319:2320:23
11Francuska10:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:2919:2920:29
12Kopalnia10:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:3419:3420:34
13Park10:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:3519:3520:35
14Miechowice Warszawska10:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:3819:3820:38
15CH ATRIUM PLEJADA10:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:4019:40

Kursuje od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

 

 

CH Atrium Plejada – Szombierki – CH Atrium Plejada
obowiązuje od 2.07.2020
nr przystankuNr kursu
Lokalizacja przystanków123456789
1CH ATRIUM PLEJADA10:5612:0613:1614:2615:3616:4617:5619:06
2Bytom Karb11:0112:1113:2114:3115:4116:5118:0119:11
3Bytom Worpie11:0312:1313:2314:3315:4316:5318:0319:13
4Karb Kopalnia11:0512:1513:2514:3515:4516:5518:0519:15
5Bobrek Centrum11:0712:1713:2714:3715:4716:5718:0719:17
6Szombierki Ratusz11:0912:1913:2914:3915:4916:5918:0919:19
7Szombierki Orzegowska11:1212:2213:3214:4215:5217:0218:1219:22
8Szombierki Osiedle10:0411:1412:2413:3414:4415:5417:0418:1419:24
9Szombierki Orzegowska10:0511:1512:2513:3514:4515:5517:0518:1519:25
10Bobrek Ratusz10:0811:1812:2813:3814:4815:5817:0818:1819:28
11Bobrek Kopalnia10:1011:2012:3013:4014:5015:0017:1018:2019:30
12Bytom Worpie10:1111:2112:3113:4114:5116:0117:1118:2119:31
13Bytom Karb Konstytucji10:1311:2312:3313:4314:4316:0317:1318:2319:33
14CH ATRIUM PLEJADA10:1811:2812:3813:4814:5816:0817:1818:28

Kursuje od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

Lokalizacja najemcy

Legenda

bankomat
pokój matki z dzieckiem
sala zabaw
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
stacja naprawy rowerów