śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Znajdź klucz do szczęścia w Atrium Plejada

Data dodania: 4 marca 2019

W Atrium Plejada wkrótce zrobi się wiosennie. Wraz z początkiem wiosny startuje akcja “Klucz do szczęścia”, która przyniesie dużo emocji i mnóstwo nagród. Do wygrania są karty prezentowe, biżuteria i kosze pełne słodyczy.
Na powitanie kalendarzowej wiosny Atrium Plejada organizuje akcję dla klientów “Klucz do szczęścia”. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które w dniach 18-22 marca br.
zrobią zakupy za min. 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) w sklepach centrum. Nagrodami są karty prezentowe o wartości 50 złotych, a każdego dnia trwania akcji 100 pierwszych uczestników otrzyma bransoletki z wiosenną zawieszką.
Wielki finał akcji odbędzie się 23 marca. W rywalizacji o nagrodę główną będą mogły wziąć osoby, które w tym dniu zrobią zakupy za minimum 50 złotych (na jednym paragonie). Zadaniem konkursowym będzie odgadnięcie liczby kluczy w szklanej kuli, a zwycięzca otrzyma dostęp do jednego z sejfów z nagrodami o wartości 350 złotych. Do wygrania są biżuteria damska, męskie spinki do mankietów i kosz słodyczy. Dodatkowo sobotnie zakupy i sprawunki uprzyjemnią w tym dniu koncert pianisty i występy artystyczne.
Akcja “Klucz do szczęścia” w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 18-23 marca br. w godzinach 11:00-19:00.
 
Regulamin konkursu Szczęśliwa Siódemka
Regulamin konkursu Szczęśliwy Tydzień