nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (01.09): niehandlowa en

Zlot Foodtrucków w Atrium Plejada

Data dodania: 14 sierpnia 2017

W dniach 02-03.09.2017 w Centrum Handlowym Atrium Plejada przeprowadzona zostanie akcja marketingowa pt. „Zlot Foodtrucków”, wraz z dodatkową atrakcją w postaci strefy zabaw dla dzieci.
Zlot Foodtrucków to 2 dniowa akcja w ramach której restauracje na kółkach z całej Polski zaparkują pod Atrium Plejada.
W tych dniach na parkingu przed Centrum odbędzie się niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będzie zlot food tracków – samochodów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Podczas wydarzenia klienci Centrum będą mogli zasmakować wielu specjałów z całego świata między innymi-  specjałów kuchni meksykańskiej, molekularnej, Amerykańskiej.
Start imprezy o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00. Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy – burgery, lody molekularne, owoce w czekoladzie, domową  lemoniadę i wiele innych. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.
Imprezie będzie towarzyszyć dodatkowa atrakcja w postaci strefy zabaw dla dzieci w której zaplanowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.
Akcja przeprowadzona zostanie w dniach 02-03 września 2017 w godzinach 10:00 –20:00