czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.09): niehandlowa en

Zaplanuj powrót do nauki z Atrium Plejada!

Data dodania: 10 sierpnia 2020

Koniec wakacji to idealny czas na skompletowanie szkolnej wyprawki. Z myślą o uczniach rozpoczynających naukę, Atrium Plejada zaplanowało akcję, podczas której będzie można wyposażyć dziecko w potrzebne akcesoria szkolne. Na klientów, którzy w dniach 26-30 sierpnia zrobią zakupy, czekają nagrody w postaci elektronicznych gadżetów – słuchawek, smartwatch’a albo kamerki internetowej – a także pomocne przybory do nauki. Ponadto akcji towarzyszyć będzie quiz wiedzy szkolnej, w którym najlepsi gracze mogą wygrać tablet Lenovo bądź plecak z wyprawką.

 

Klienci, którzy podczas trwania akcji dokonają zakupów, mogą otrzymać jedną z nagród:

·za wydaną sumę min. 50 zł – w prezencie otrzymają flamastry, farby lub kredki,

·za zakupy zrealizowane na kwotę min. 150 zł – mogą odebrać wygodne słuchawki do słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów z przyjaciółmi,

·natomiast przy wydanej kwocie min. 250 zł – do zdobycia są smartwatch, kamerka internetowa lub wyprawka szkolna.

 

Aby otrzymać upominek, wystarczy zarejestrować paragon zakupowy w Punkcie Obsługi Klienta. W trakcie trwania akcji uczestnicy mogą wziąć także udział w quizie wiedzy szkolnej, w którym każdego dnia trzech najlepszych graczy zdobędzie specjalną nagrodę. Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma tablet Lenovo, natomiast zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – plecak z wyprawką szkolną. Ponadto, osoby, które w tym czasie zapiszą się do newslettera Atrium Plejada, odbiorą upominek w postaci zestawu kredek.

 

Akcja odbędzie się w dniach 26-30 sierpnia, w godzinach 11.00-19.00. Liczba nagród do rozdania każdego dnia jest ograniczona.