Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (24.09): niehandlowa

English

Zadbaj o zdrowie z Atrium Plejada!

Data dodania: 13 września 2023

Bezpłatne badania dla kobiet w ramach akcji „Biustowniczki”

 

Pamiętasz, kiedy ostatni raz usłyszałaś, że jesteś zdrowa i nic ci nie dolega? Dawno? Przebadaj się, bo warto! Zrób badanie USG piersi – bez skierowań, bez ubezpieczenia NFZ, bez kosztów, bez bólu. Taką możliwość będziesz miała, odwiedzając Atrium Plejada w sobotę, 23 września. Z myślą o Tobie i młodych kobietach, których nie obejmują programy profilaktyczne, w tym dniu odbędzie się akcja „Biustowniczki”, w ramach której zbadasz piersi. Badanie jest całkowicie bezpłatne i będzie przeprowadzone w specjalnie zbudowanym na to wydarzenie gabinecie. Mocnego wsparcia Polkom udzielać będzie Atrium Plejada i inicjatorka akcji, Fundacja Kapitan Światełko. Po prostu przyjdź!

 

Bezpłatny program profilaktyki realizuje Fundacja Kapitan Światełkow ramach akcji „Biustowniczki”. Inicjatywa polega na organizacji badań kobiet pod kątem raka piersi oraz uświadamianiu ich w zakresie leczenia złego samopoczucia. Najbliższe wydarzenie w ramach tej akcji odbędzie się już 23 września w naszym Centrum Handlowym. „Biustowniczki”, dzięki współpracy z Atrium Plejada, umożliwią paniom przebadanie się bez żadnych kosztów.

 

Zbadaj się z Biustowniczkami!

Akcja „Biustowniczki” adresowana jest do wszystkich kobiet między 18 a 35 rokiem życia. Badania USG piersi trwają około 15 minut i nie wymagają żadnego przygotowania poza zachowaniem higieny osobistej. Są bezpieczne, bezbolesne i nieinwazyjne. Wyniki są dostępne niemal natychmiast.

 

Badania w tym dniu w Atrium Plejada przeprowadzane będą w godzinach od 10.00 do 20.00. Nie są prowadzone na nie zapisy, decyduje kolejność przybycia. Ilość miejsc jest ograniczona. Stanowisko do badań ulokowane będzie w pasażu w okolicach salonów Reserved oraz Cropp.Do dyspozycji uczestniczek będzie podwójny gabinet USG, a badania przeprowadzane będą przez doświadczone lekarki.

 

– Regulamin PDF