śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Wystawa SHOW IT

Data dodania: 7 listopada 2016

Cykl wystaw SHOW IT to chęć podsumowania pierwszej edycji Mobile Photo Trip 15|16.
Mobile Photo Trip to propozycja dla pasjonatów fotografii mobilnej, którzy spotykają się w różnych miastach Polski i próbują pokazać je ze swojego, różnego punktu widzenia. To także chęć zaprezentowania możliwości, jakie daje fotografia mobilna, często, jak się okazuje, nie ustępująca fotografii wykonywanej profesjonalnym sprzętem fotograficznym.
W pierwszej edycji na przełomie 2015 i 2016 roku odwiedziliśmy 8 miast. W każdym spotkaniu uczestniczyło około 35 osób z całej Polski, na każdym powstało średnio 500 zdjęć.
Chcemy pokazać efekty naszej pracy w każdym mieście, w którym odbyło się spotkanie mobilne. Chcemy pokazać niepowtarzalny klimat każdego miasta, jego mieszkańców, architekturę, widziane z naszej indywidualnej perspektywy. Każdy z nas patrzy inaczej, każdy zwraca uwagę na inne szczegóły i chociaż wszyscy fotografujemy to samo, zdjęcia, które powstają, są bardzo różne.
Obecnie odbywa się druga edycja Mobile Photo Trip 16|17. Inicjatywa się rozwija, pozyskaliśmy do współpracy nowych partnerów [Nozbe, Wielka Ucieczka, Muzeum Józefa Piłsudskiego, MyApple, Fotokomórkomania, SocialDruk, FotoManiak, Thinkapple], również zagranicznych [Agencję Fotografii Mobilnej Picwant oraz Magazyn Shooter] i wspólnie będziemy promować zarówno niepowtarzalny urok wszystkich miast, które odwiedzimy, jak i niewątpliwe zalety fotografii mobilnej.
Bo przecież “najlepszym aparatem jest ten,który masz przy sobie”.
Wystawa dostępna: 14.11-20.12.2016
Wernisaż: 18.11.2016 godz. 19:00