Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.08): niehandlowa

English

WYPRZEDAŻE CZAS START! NOWOROCZNE OKAZJE DLA KAŻDEGO

Data dodania: 27 grudnia 2021

Nowy rok, nowe postanowienia i… okazja do wyjątkowych zakupów na poświątecznych, zimowych wyprzedażach. Na ten okres w roku czekają wszyscy łowcy niższych cen – a my podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, przy okazyjnych zakupach. Do wyprzedaży należy się dobrze przygotować!

 

Zanim wybierzemy się na poświąteczne przeceny zweryfikujmy nasze potrzeby – zarówno te w szafie, w kosmetyczce, jak i te w naszych mieszkaniach. Bo przecież wyprzedaże to dobry moment, by zadbać o każdą sferę naszego życia. W dużo niższych cenach, nawet do -80. procent możemy zakupić produkty, które upatrzyliśmy sobie już jakiś czas temu, gdy były w regularnej kolekcji, ale też, wśród licznych przecen, znajdziemy perełki, którymi pochwalimy się przed znajomymi.

 

Po ustaleniu potrzeb, warto ustalić budżet, jaki możemy przeznaczyć na przecenione rzeczy. Okazje często potrafią nadwyrężyć domowe wydatki, kupujmy więc z głową i rozwagą, sprawdzając w sklepie, czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany. Wiele sklepów oferuje taką możliwość. Jeśli zależy nam na jakiejś konkretnej rzeczy w konkretnym rozmiarze, najlepiej udać się po nią na początku sale. Jeśli lubimy naprawdę niskie ceny, odczekajmy 3-4 tygodnie, wtedy okazje są najkorzystniejsze. Wybierajmy też rzeczy ponadczasowe, takie, które posłużą nam latami!

 

Zobacz nasz przewodnik: atrium-plejada.pl/wyprzedaze-zimowe/