nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Wypożyczalnia Autek na Pilota – nowa rozrywka dla klientów Atrium Plejada

Data dodania: 10 stycznia 2017

Oferujemy samochody zdalnie sterowane renomowanych producentów zabawek zdalnie sterowanych. To doskonały zakup zarówno dla dziecka – małego pasjonata motoryzacji, jak i stanowi świetny początek kolekcji dla osoby dorosłej, która również interesuje się samochodami. Dzięki naszym modelom mogą Państwo mieć w swoim domu budzące największą zazdrość auta w miniaturze!
Znajdziecie tutaj Państwo repliki samochodów oparte w pełni na licencjach producentów. Gwarantuje to, że każdy szczegół jest zgodny z oryginałem, starannie odwzorowany i wykonany. Repliki zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia, a zastosowane w nich baterie niklowo-wodorkowe lub litowo-jonowe sprawiają, że zabawa jest długa i tania. Pojazdy wyposażone są w światła LED, są zwrotne, szybkie i amortyzowane, dlatego poradzą sobie w każdych warunkach, nie tylko na podłodze w domu. Na zewnątrz szczególnie polecamy terenowe samochody zdalnie sterowane, które jeżdżą na wszystkich nawierzchniach. Repliki są wyposażone w wygodne i intuicyjne w obsłudze piloty na baterie.
Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia samochodu i przejażdżkę super autem po terenie Centrum. Zapewniamy rozrywkę dla dzieci od lat 3. Super zabawa dla rodziców i dzieci. Najmłodsi mogą jeździć sami, lub autko może być prowadzone przez opiekuna za pomocą pilota.
Każde auto jest inne, więc dobra zabawa gwarantowana.
Cennik: 16zł/30min bądź 20zł/za 1h