Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.03): niehandlowa

English

Wiosenna akcja z nagrodami w Atrium Plejada

Data dodania: 17 marca 2023

Tydzień przed Wielkanocą, w dniach 29 marca –1 kwietnia, zakupy w Atrium Plejada uatrakcyjni wiosenna akcja Zielono nam!w której do zdobycia są wyjątkowe nagrody!

 

 

Za zakupy na kwotę minimum 150 zł (maksymalnie na dwóch paragonach), klient będzie mógł odebrać bawełnianą, praktyczną eko torbę. W przypadku wydania kwoty minimum 250 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) otrzyma on roślinę doniczkową; do rozdania będą różne gatunki roślin, m.in. monstera dziurawa, zamiokulkas zamiolistny, skrzydłokwiat, figowiec benjamiński.Pula nagród w wiosennej akcji wynosi aż 560 nagród!

 

 

Dodatkowy upominek w postaci szklanego flakonika na kwiaty można otrzymać, zapisując się do newslettera Atrium Plejada. Akcja promocyjna prowadzona będzie między 29 marca a 1 kwietnia, codziennie, w godz. 11.00 –19.00.

 

 

Ponadto w sobotę z okazji nadejścia wiosny, dla osób odwiedzających galerię zaplanowano warsztaty z tworzenia miniaturowych ogródków z użyciem wiosennych kwiatów – hiacyntów, żonkili i tulipanów. W tym samym dniu dla gości przygotowano liczne konkursy i quizy z nagrodami – do wygrania są czekoladowe zające i żywe sadzonki w doniczkach. Warsztaty oraz konkursy będą odbywały się 1 kwietnia, w godzinach 11.00–19.00.

 

 

 

Miejscem organizacji wszystkich akcji będzie pasaż przy sklepie Reserved oraz salonie RTV Euro AGD. Zapraszamy!

 
Regulamin