śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Warsztaty zumby, czyli rozgrzewka przed Sylwestrem w Atrium Plejada

Data dodania: 20 grudnia 2016

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Atrium Plejada organizuje wyjątkowe wydarzenie. W czwartek, 29 grudnia w bytomskim centrum odbędą się darmowe warsztaty egzotycznej zumby. To świetna okazja, by w rytmie latynoskich brzmień zdobyć nowe umiejętności!
Zumba wywodzi się z Kolumbii. Jest to taniec, którego inspiracją jest połączenie fitnessu oraz tańców latynoamerykańskich. Jego choreografię tworzą elementy hip-hopu, samby, salsy,
a nawet treningu siłowego i sztuk walki. Impreza w Atrium Plejada to niepowtarzalna okazja, by poznać tajniki tanecznych latynoskich rytmów w wyjątkowej, przedsylwestrowej atmosferze. A wszystko pod okiem doświadczonych, licencjonowanych instruktorek. Szalone rytmy, energetyzująca muzyka i mnóstwo zabawy – wszystko to czeka klientów bytomskiego centrum już 29 grudnia w godzinach 18.00-20.00.
„Rozgrzewka przed Sylwestrem w Atrium Plejada – warsztaty zumby” odbędzie się w pasażu centrum, pomiędzy sklepami RTV Euro AGD i Cropp.
W ramach zajęć uczestnicy otrzymają napoje izotoniczne, wodę mineralną oraz batony energetyzujące. Zapisy na event odbywają się drogą internetową na Facebook’u https://www.facebook.com/events/302390380155109/. Liczba miejsc jest ograniczona!
Przyjdź i poćwicz z nami!