Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.12): niehandlowa

English

W Atrium Plejada działalność wznawia Tymczasowy Punkt Szczepień przeciwko Covid–19.

Data dodania: 10 sierpnia 2022

Ze szczepienia będzie mógł skorzystać każdy – zarówno osoby chcące przyjąć dawkę przypominającą, jak też ci, którzy nie zaszczepili się do tej pory. Szczepienia będą realizowane preparatami Pfizer. Warto zadbać o siebie i bliskich – wystarczy przyjść i zaszczepić się bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

 

 

Osoby, które zaszczepiły się wcześniejszymi dawkami, mają możliwość przyjęcia dawki przypominającej, zachowując poniższą zasadę:

– po pełnym szczepieniu podstawowym na szczepienie pierwszą dawką przypominającą mogą umówić się po co najmniej 3 miesiącach od przyjęcia szczepienia podstawowego,

– po pełnym szczepieniu podstawowym i pierwszej dawce przypominającej na szczepienie drugą dawką przypominającą mogą umówić się po 4 miesiącach od przyjęcia pierwszej dawki przypominającej.

 

 

Szczepienia pierwszą dawką przypominającą dostępne są dla wszystkich w pełni zaszczepionych osób pełnoletnich, natomiast szczepienia drugą dawką przypominającą obecnie dostępne są dla osób, które ukończyły 60 lat.

 

  • pt: 14:00 - 18:00,
    sob: 10:00 - 14:00
  • 512-284-844
  • Sklepy

Lokalizacja najemcy

Legenda

bankomat
pokój matki z dzieckiem
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
stacja naprawy rowerów