nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (01.09): niehandlowa en

Uśmiechnij się Polsko!

Data dodania: 10 października 2016

Kampania Informacyjno-Społeczna „Uśmiechnij się Polsko!”.
Jest to inicjatywa promująca dbanie o higienę jamy ustnej oraz promująca piękny i zdrowy uśmiech.
W ramach kampanii odbędzie się w Polsce 13 eventów realizowanych w centrach handlowych. Spotkania w galeriach będą miały charakter dwudniowy i będą charakteryzowały się bogatym programem artystyczno-rozrywkowo-informacyjnym.
Bytom to kolejne miasto w Polsce, które zostanie 22-23  października  br. odwiedzone przez Drużynę Uśmiechu. Pełni optymizmu animatorzy będą szukać najpiękniejszego uśmiechu tego miasta.
„W trakcie spotkania z Drużyną Uśmiechu będzie działać atelier fotograficzne, gdzie będą nie tylko drukowane zdjęcia na miejscu, ale także będzie możliwość zgłoszenia się do konkursu na najpiękniejszy uśmiech. Wszystkie zarejestrowane zdjęcia zawalczą o nagrodę w formie szczoteczki elektrycznej.”- Zachęca do udziału w konkursie przedstawicielka biura organizatora Ogólnopolskiego Festiwalu Uśmiechu, Malwina Turek.
Na uczestników spotkania czekają także takie atrakcje jak: malowanie twarzy, kolorowe włosy, wielkie klocki, gry planszowe XXL, gra w darta, stanowisko instruktażu mycia zębów, modelowanie baloników oraz konkursy i zabawy z nagrodami.
Organizatorzy festiwalu podczas prowadzonych działań nie tylko chcą promować dbanie o higienę jamy ustnej, ale także zarażać wszystkich pozytywną energią i uśmiechem.
Spotkanie z Drużyną Uśmiechu odbędzie się w Atrium Plejada w Bytomiu  w najbliższą sobotę i niedzielę – 22 oraz 23 października.
Wszystkie atrakcje będą realizowane w trybie 6-godzinnym, od 11:00 do 17:00.
Regulamin konkursu dostępy na stronie:
http://ikib.com.pl/regulamin-konkursu-na-najpiekniejszy-usmiech
Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.