nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

„Trolle – Cudowne spotkanie” w Atrium Plejada

Data dodania: 10 maja 2017

Przenieś się do krainy Trolli w Atrium Plejada.
Niezwykły event w dniach 27-28 maja z okazji Dnia Dziecka

W bytomskim centrum nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami!
Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Okazuje się, że jego przeczucia były słuszne…
W najbliższy weekend Atrium Plejada zamieni się w filmowy świat pełen atrakcji.
Strefie Tanecznej animatorzy pokażą, na czym dokładnie polega słynny taniec filmowych bohaterów.
Strefie Charakteryzacji Filmowej najmłodsi będą mogli upodobnić się do swoich ulubionych bohaterów, a w Strefie Trollowej Fotografii – zrobić sobie zdjęcie na tle magicznego świata, korzystając z dostępnych na miejscu filmowych rekwizytów.
W Strefie Kinowej dzieci wcielą w rolę filmowych bohaterów i odegrają role ulubionych postaci na planie zdjęciowym, natomiast w Strefie Stylizacji Fryzur zmienią uczesanie, by jeszcze bardziej przypominać filmowych bohaterów.
Na uczestników naszej zabawy czekają płyty z filmem Trolle  na DVD i BLU-RAY.. Ponadto zaplanowano wiele konkursów, a w nich do wygrania będą filmowe gadżety.

– Wydarzenie, na które zapraszamy organizujemy z myślą o najmłodszych klientach naszego centrum. Za parę dni świętujemy Dzień Dziecka, więc to idealny moment na zabawę i wspólną przygodę. Będzie czas na taniec, filmową charakteryzację i zdjęcia.
W licznych rozgrywkach i konkursach do wygrania będą filmowe upominki, a to tylko część przygotowanych atrakcji. W Krainie Trolli nie pozwolimy dzieciom się nudzić.

 – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Impreza „Trolle – cudowne spotkanie” odbędzie się 27 i 28 maja w godzinach 13:00 – 18:00 na pasażu Atrium Plejada.  – okolicy salonów RTV Euro AGD oraz Reserved.

Regulamin konkursu “Wygraj trollowy tablet”