czw: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.09): niehandlowa en

Świąteczny weekend w Atrium Plejada!

Data dodania: 27 listopada 2019

Przygotowania do świąt idą pełną parą. Świąteczna atmosfera zapanuje też w Atrium Plejada. Z okazji Mikołajek bytomskie centrum handlowe zaplanowało weekend pełen atrakcji i upominków. W dniach 6 i 7 grudnia na najmłodszych czeka mnóstwo aktywności, w tym m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, zdobienie pierniczków, bombkowe warsztaty fotograficzne oraz pokazy wytwarzania lizaków.

 

W piątek, 6 grudnia wspólna zabawa upłynie między innymi pod znakiem świątecznych słodkości. Podczas warsztatów dekorowania pierniczków dzieci przygotują ciasteczka o najróżniejszych wzorach, a pod okiem animatora ozdobią je ręcznie kolorowymi posypkami, lukrami i masą cukrową. Równie smakowicie zapowiadają się pokazy karmelkowe. W ich trakcie maluchy odkryją, na czym polega wytwarzanie kolorowych lizaków.

 

To nie koniec niespodzianek. Z myślą o fanach gier komputerowych w Atrium Plejada powstanie kącik multimedialny, w którym uczestnicy rywalizować będą w skokach narciarskich. Konkurs na najlepszego gracza, w którym do wygrania jest konsola Xbox One, zostanie przeprowadzony w sobotę, 7 grudnia. Tego dnia organizatorzy zapraszają też na bombkowe foto-warsztaty. Z pomocą animatora dzieci wykonają wyjątkową ozdobę choinkową ze swoim zdjęciem. Będą mogły również samodzielnie dekorować bombki według własnego pomysłu.

 

Do Atrium Plejada zawita także Święty Mikołaj! Spotkania z nim odbędą się w specjalnie zaaranżowanej bajkowej scenerii, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tym wyjątkowym gościem. Ponadto podczas całego mikołajkowego weekendu na najmłodszych czekają słodkie upominki.

 

Świąteczny weekend w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 6 i 7 grudnia w godzinach od 12.00 do 19.00.