nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Specjalna mundialowa kolekcja już w House

Data dodania: 12 czerwca 2018

House zagrzewa kibiców wraz z linią dedykowanych t-shirtów dla dużych i małych kibiców.
 
Sportowe emocje powoli opanowują nie tylko fanów futbolu!
Marka House przygotowała coś szczególnego dla wszystkich fanów tego sportowego widowiska. Wyjątkowa kolekcja męskich t-shirtów, dedykowana wybranym krajom – uczestnikom Mistrzostw  Świata w piłce nożnej, jest już dostępną w salonach stacjonarnych i w sklepie internetowym housebrand.com Oprócz koszulek reprezentujących Polskę, fani drużyn takich jak Hiszpania, Brazylia czy Francja również znajdą coś dla siebie.
Oprócz kolekcji dla dorosłych, House przygotował coś dla najmłodszych fanów futbolu. Po raz pierwszy marka stworzyła t-shirty dla dzieci. Koszulki z dumnym hasłem „Kibicuję z tatą” będą idealnym uzupełnieniem podczas rodzinnego kibicowania.
Marka House zadbała również o żeńską część trybun. Piłka nożna już dawno przestała być zarezerwowana tylko dla mężczyzn, a wśród kobiet łatwo znaleźć specjalistki w tej dziedzinie. Idealnym przykładem jest Karolina Bojar (@bojarmeow) bohaterka sesji Mundialowej House uznana za najpiękniejszą polską sędzię piłkarską. Karolina dobrze wie co to „spalony” co niejednokrotnie potwierdza na meczach małopolskich lig. Swoim  zawodem udowadnia, że futbol jest ponad podziałami, a dziewczyny potrafią nieźle dokopać na boisku.
Kolekcja jest już dostępna w salonach stacjonarnych i na housebrand.com.
Szczególne podziękowania przy organizacji sesji  dla Klubu Sportowego Kolejarz Prokocim.