nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (28.07): handlowa en

Mikołajkowe atrakcje w Atrium Plejada

Data dodania: 25 listopada 2016

Na najbliższy weekend centrum handlowe Atrium Plejada zaplanowało wyjątkowe atrakcje świąteczno-mikołajkowe. W sobotę, 3 grudnia startują „Świąteczne wypieki z Mikołajem”.
W planach m.in. wspólne przygotowywanie pierników, spotkanie z prawdziwym świętym Mikołajem oraz liczne zabawy i konkursy! Tego dnia rozpoczyna się również akcja „Zrób zakupy i odbierz choinkę od Atrium Plejada”.
W centralnym punkcie Atrium Plejada stanie specjalny piec, służący do wypieku pierników,
a tuż obok zorganizowana będzie Strefa Animacyjna przeznaczona dla dzieci oraz ich rodziców. Najmłodsi będą mieli okazję, by nie tylko przygotowywać pyszne pierniki, ale także udekorować je aromatycznymi słodkościami w postaci posypek i lukrów. Całość będzie utrzymana w eleganckim, gastronomicznym klimacie – nie zabraknie białych stołów i krzeseł oraz wyjątkowych świątecznych dekoracji. Podkreślą one rodzinny charakter nadchodzących świąt. Wspólne wypieki to przecież rozrywka dla całej rodziny.
Impreza „Świąteczne wypieki z Mikołajem” potrwa przez cały weekend 3-4 grudnia
w godzinach: 12:00-18:00. Poza atrakcjami gastronomicznymi, w planach również cała gama rozrywek dla najmłodszych klientów Atrium Plejada. W świątecznej Strefie Animacji, dzieci będą mogły uzupełniać tematyczne kolorowanki oraz tworzyć własne obrazki świąteczne
za pomocą dostępnych na miejscu kredek i pisaków. Przygotowano również płaskie bombki styropianowe, które po ozdobieniu będzie można wziąć do domu.
Na wszystkich odwiedzających Atrium Plejada w tych dniach, będzie czekał wyjątkowy gość – święty Mikołaj! Na pewno nie odmówi nikomu wspólnego zdjęcia, a najmłodszym rozda słodkie upominki. Jest na co czekać!
– Święta to wyjątkowy czas w roku, a wielu z nas rozpoczyna przygotowania do nich wraz
z samym początkiem grudnia. Mikołajki to idealny moment, by dać się pochłonąć świątecznej atmosferze. Dlatego też Atrium Plejada przygotowało na najbliższy weekend moc atrakcji. Poprzez liczne rozrywki dla dzieci i ich rodziców, chcemy podkreślić rodzinny charakter nadchodzących świąt. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Bytomia i okolic – powiedziała Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.
Warto dodać, że to nie koniec świątecznych aktywności w bytomskim centrum. Także
od 3 grudnia, przez cztery kolejne weekendy (do Wigilii 24 grudnia) odbywać się będzie akcja „Zrób zakupy i odbierz choinkę od Atrium Plejada”. Robiąc zakupy w Plejadzie za min. 100 zł, klienci będą mogli otrzymać specjalne bony, umożliwiające odbiór najprawdziwszej świątecznej choinki!
Pobierz REGULAMIN AKCJI