Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00

Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY CH Atrium Plejada – Miechowice – CH Atrium Plejada

obowiązuje od 2.01.2019 ROZKŁAD JAZDY CH Atrium Plejada – Miechowice – CH Atrium Plejada

obowiązuje od 2.01.2019

nr przystanku   Nr kursu
Lokalizacja przystanków 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 CH ATRIUM PLEJADA   11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
2 Miechowice Warszawska   11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05
3 Park   11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06
4 Kopalnia   11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10
5 Francuska   11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12
6 Plac Szpitalny   11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14
7 Bławatkowa   11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17
8 Osiedle Pętla 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20
9 Bławatkowa 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
10 Plac Szpitalny 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23
11 Francuska 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
12 Kopalnia 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
13 Park 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
14 Miechowice Warszawska 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38
15 CH ATRIUM PLEJADA 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40  
                         
                   

Kursuje od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

 

 

 

ROZKŁAD JAZDY CH Atrium Plejada – Szombierki – CH Atrium Plejada

obowiązuje od 2.01.2019 ROZKŁAD JAZDY CH Atrium Plejada – Szombierki – CH Atrium Plejada

obowiązuje od 2.01.2019

nr przystanku   Nr kursu
Lokalizacja przystanków 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 CH ATRIUM PLEJADA   10:56 12:06 13:16 14:26 15:36 16:46 17:56 19:06
2 Bytom Karb   11:01 12:11 13:21 14:31 15:41 16:51 18:01 19:11
3 Bytom Worpie   11:03 12:13 13:23 14:33 15:43 16:53 18:03 19:13
4 Karb Kopalnia   11:05 12:15 13:25 14:35 15:45 16:55 18:05 19:15
5 Bobrek Centrum   11:07 12:17 13:27 14:37 15:47 16:57 18:07 19:17
6 Szombierki Ratusz   11:09 12:19 13:29 14:39 15:49 16:59 18:09 19:19
7 Szombierki Orzegowska   11:12 12:22 13:32 14:42 15:52 17:02 18:12 19:22
8 Szombierki Osiedle 10:04 11:14 12:24 13:34 14:44 15:54 17:04 18:14 19:24
9 Szombierki Orzegowska 10:05 11:15 12:25 13:35 14:45 15:55 17:05 18:15 19:25
10 Bobrek Ratusz 10:08 11:18 12:28 13:38 14:48 15:58 17:08 18:18 19:28
11 Bobrek Kopalnia 10:10 11:20 12:30 13:40 14:50 15:00 17:10 18:20 19:30
12 Bytom Worpie 10:11 11:21 12:31 13:41 14:51 16:01 17:11 18:21 19:31
13 Bytom Karb Konstytucji 10:13 11:23 12:33 13:43 14:43 16:03 17:13 18:23 19:33
14 CH ATRIUM PLEJADA 10:18 11:28 12:38 13:48 14:58 16:08 17:18 18:28 19:38
                     
                 

Kursuje od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.