Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.12): niehandlowa

English

Psi Patrol w Atrium Plejada

Data dodania: 30 listopada 2023

Spotkaj się z bohaterami bajki i weź udział w konkursach!

 

Psi Patrol powraca! Z okazji Mikołajek, w sobotę 2 grudnia Atrium Plejada zaprasza najmłodszych na niezwykłą przygodę tropem sympatycznych, czworonożnych bohaterów! Na małych łowców przygód i fanów serialu animowanego „Psi Patrol” czekają specjalne rozgrywki. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Atrakcje odbywać się będą w godzinach 11.00-19.00, dlatego zbierajcie siły na dobrą zabawę!

 

 

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwanie. W strefach zabaw na dzieci czekają specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase’owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, zaś w strefie budowy– wspólnie z Rubble’em, zbudują najwyższą wieżę z klocków, a jej wysokość zmierzą, używając specjalnej miary.

 

 

Na wiernych fanów czworonożnych bohaterów w Adventure Bay czeka ekipa Psiego Patrolu wraz z zadaniem do wykonania, polegającym na przyporządkowaniu imion słynnym pieskom. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano także strefę Tańcz ze Skye!, w której wspólnie z bohaterami serialu nauczą się nowych kroków tanecznych. Dostępne będzie również stanowisko do gry interaktywnej, ułatwiającej naukę najważniejszych numerów ratunkowych. Natomiast w ekostrefie dzieci dowiedzą się od Rocky’ego m.in., jak segregować odpady. Z kolei w  zaaranżowanej strefie foto chętni będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia w wozie strażackim Marshalla (spotkania z Chasem i Marshallem zaplanowo na godziny: 11:15-11:45, 12:15-12:45, 13:15-13:45, 14:15-14:45, 15:15-15:45, 16:15-16:45, 17:15-17:45, 18:15-18:45).

 

 

Ale to nie koniec atrakcji. Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą także liczne atrakcje odbywające się na placu animacyjnym. Uczestnicy zachęcani do zabawy przez konferansjera, będą mogli wziąć udział w różnych grach, konkursach wiedzy i zadaniach sprawnościowych,a także w pogadankach na temat nadchodzących świąt. Nie zabraknie wspaniałych upominków. Do dyspozycji małych gości będzie także stanowisko plastyczne, na którym będą mogli wykazać się inwencją twórczą i zdolnościami manualnymi, wykonując obrazek pt.“ Moje wymarzone święta z Psim Patrolem“. Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki wykonane przez animatorów w  Balonowym Zoo.

 

 

Tego dnia na profilu Fb galerii https://www.facebook.com/AtriumPlejada odbywać się będzie także konkurs dla uczestników wydarzenia. Warunkiem udziału w nim jest zamieszczenie pod postem konkursowym fotki, przedstawiającej super zabawę podczas sobotniego spotkania. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. Spośród nadesłanych zdjęć, aż 6 autorów najbardziej szalonych i kreatywnych fotografii otrzyma niesamowite zabawki z Psiego Patrolu!

 

Regulamin konkursu PDF

 

Ekipa Psiego Patrolu odwiedzi Atrium Plejada 2 grudnia, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w kilku miejscach na terenie galerii. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.