pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

I Przegląd Bytomskiej Sceny Muzycznej

Data dodania: 8 lutego 2016

Szukamy talentów! Wyślij demo, zgarnij nagrody!
Powiększa się pula nagród I Przeglądu Bytomskiej Sceny Muzycznej! Do wygrania nie tylko występ przed gwiazdą Dni Bytomia, ale również nagranie teledysku i ojinglowania dla jednego z centrów handlowych. Nieodkryte talenty mają tylko 14 dni na przysyłanie swoich demówek.
Nagranie musi trwać co najmniej 10 minut i zawierać co najmniej 3 utwory. Mogą to być covery, ale mile widziana także własna twórczość. Styl muzyczny dowolny. Jest jednak warunek – w przeglądzie mogą brać tylko wykonawcy z Bytomia. W przypadku duetów lub zespołów, co najmniej jedna osoba musi pochodzić z naszego miasta (uczyć się tu, pracować albo mieszkać).
Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego. Nagrania (mp3) należy dostarczyć na płytach CD, albo pen drive’ach do poniedziałku, 15 lutego do godz. 16.00 do Biura Promocji Bytomia przy Rynku 7 (można osobiście lub pocztą).
Następnie jurorzy będą mieli trzy dni na przesłuchania i wyłonienie artystów zakwalifikowanych do II etapu. Ich nazwiska ogłosimy 18 lutego. Wtedy też dowiecie się, gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania konkursowe.
18 marca ogłosimy, kto przeszedł do trzeciego etapu, a od 21 marca na naszej stronie internetowej i profilu fb internauci wraz z jurorami wyłaniać będą zwycięzcę (ostateczna decyzja należy do jurorów). Z pewnością ucieszy fakt, że wszyscy wykonawcy, którzy zakwalifikowali się do III etapu, wystąpią podczas Dni Bytomia w koncercie promującym bytomskich wykonawców.
Głosowanie potrwa od 21 do 27 marca, wyniki ogłosimy 1 kwietnia.
Zwycięzca zagra jako support przed finałowym koncertem Dni Bytomia. Na tym jednak nie koniec nagród. Przewidziana jest także nagroda pieniężna. Telewizja Sfera, partner naszego konkursu, nagra zwycięskiemu wykonawcy teledysk, a Centrum Handlowe Atrium Plejada umożliwi emisję profesjonalnego jingla nagranego dla Plejady na terenie Centrum, jak i zaprosi wskazany przez siebie zespół bądź solistę do występu podczas jednego z organizowanych przez siebie muzycznych wydarzeń w centrum handlowym.
Link do oficjalnej strony: http://www.bytom.pl/szukamy-talentow-wyslij-demo-zgarnij-nagrody