nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (01.09): niehandlowa en

Poznaj tajniki makijażu i stylizacji z Atrium Plejada

Data dodania: 25 stycznia 2017

Centrum Handlowe Atrium Plejada w zimowe dni rozgrzewa swoich klientów specjalnymi promocjami. Każda osoba, która zrobi zakupy za min. 100 złotych, będzie mogła uczestniczyć
w specjalnym programie szkoleniowym z zakresu makijażu i stylizacji. Atrakcji nie zabraknie również 14 lutego – w Dzień Świętego Walentego klienci otrzymają możliwość sportretowania siebie lub z osobą towarzyszącą.
W akcji wymiany paragonów na szkolenia będą mogły uczestniczyć osoby, które w dniach 4 i 5 lutego oraz 11-13 lutego dokonają zakupów za min. 100 złotych. Klienci, którzy jako pierwsi wymienią paragony, wezmą udział w programach szkoleniowych: „Makijaż Ladies – czyli jak wyglądać młodziej?”, „Kurs wizażu I stopnia”, „Analiza kolorystyczna i podstawa stylizacji”.
Paragony należy wymienić w Punkcie Obsługi Promocji na terenie pasażu w godzinach otwarcia Atrium Plejada od 10:00 do 21:00. Każdy uczestnik kursu otrzyma także dokument potwierdzający jego ukończenie. Szkolenia odbędą się na terenie centrum w dniach 18-19 lutego oraz 25 lutego w zaaranżowanym do tego celu pokoju co-working.
Natomiast 14 lutego, robiąc zakupy za co najmniej 100 zł, będzie można otrzymać swój portret lub portret z osobą towarzyszącą. Malowaniem walentynkowych obrazów zajmą się dwie profesjonalne rysowniczki z Bytomia
Regulamin akcji