nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Pachnące świętami choinki od Atrium Plejada

Data dodania: 1 grudnia 2017

Moc świątecznych atrakcji czeka w grudniu na odwiedzających Atrium Plejada. Jedną z nich będzie możliwość otrzymania świątecznego drzewka.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku. Ten szczególny czas wiąże się z ważnymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi wyjątkowe i uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone i pachnące.

Atrium Plejada akcją „Choinkę mam z głowy. Dostałem za zakupy” chce wyręczyć Klientów w poszukiwaniu świątecznego drzewka. Osoby, które w  dniach 8-23 grudnia zrobią zakupy za minimum 200 złotych i zarejestrują paragony, będą mogły wymienić je na bon upoważniający do odbioru jodły kaukaskiej. Dzięki temu Klienci centrum będą mieli o jedną pozycję mniej na liście przedświątecznych sprawunków. Partnerem akcji jest sąsiadujący z Atrium Plejada sklep Castorama, w którym będzie znajdował się punkt odbioru drzewek.

REGULAMIN PROMOCJI CHOINKĘ MAM Z GŁOWY