nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Owocowe szaleństwo deserowe w Atrium Plejada

Data dodania: 5 czerwca 2017

W dniu 24 czerwca 2017 w godzinach od 11:00 do 14:00 na terenie Centrum odbędą się warsztaty kulinarne dla dzieci „Owocowe szaleństwo deserowe”. Warsztaty przeprowadzane będą w 2 turach:

  • 11:00 -11:45 pierwszy warsztat
  • 11:45 – 12:30 przerwa – konsultacje dla rodziców, atrakcje dla dzieci
  • 12:30 – 13:15 drugi warsztat
  • 13:15 – 14:00 konsultacje dla rodziców, atrakcje dla dzieci

Warsztaty OWOCOWE SZALEŃSTWO DESEROWE
czy deser może być zdrowy, a jednocześnie pyszny i kolorowy? Łatwy i szybki w wykonaniu? Czy przygotowując go można się dobrze bawić? Sprawdzimy to przygotowując kogel – mogel z owoców, domowe wody smakowe oraz owocowe kwiatki.
Rodzice podczas warsztatów będą mogli uzyskać porady i wskazówki doradcy żywieniowego Katarzyny Stankow autorki poradnika kulinarnego JedzONKO zawierającego bardzo proste przepisy kulinarne.
Książkę będzie można zakupić w cenie 30 PLN a całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową- podopiecznych Fundacji Iskierka.
Podczas warsztatów przygotowane zostały również inne atrakcje dla dzieci takie jak malowanie buziek czy wykonywanie prac manualnych oraz rozwiązywanie rebusów na temat zdrowego żywienia.
Warsztaty są całkowicie bezpłatne!
Zapisy na warsztaty prosimy przesyłać  na wypełnionym druku zgłoszeń na adres atriumplejada@aere.com w terminie od 5 do 20 czerwca br. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
Po upływie terminu zgłoszeń tj. 21 czerwca br. przesłane zostanie mailowe potwierdzenie otrzymania zgłoszenia oraz informacja o zakwalifikowaniu się na  warsztaty kulinarne.