sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (20.10): niehandlowa en

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Plejada

Data dodania: 1 lipca 2019

Bańki mydlane opanują Atrium Plejada!

Już 13 lipca na najmłodszych i ich bliskich czeka świetna zabawa podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. W bytomskim centrum handlowym zagości on już po raz trzeci, a razem z nim – feeria barw i masa pozytywnych emocji!

W pełni lata Atrium Plejada stanie się najbardziej “tęczowym” i kolorowym miejscem w Bytomiu. 13 lipca zawita tam Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych – znany ze swej niepowtarzalnej atmosfery oraz zachwycających “bańkowych” aktywności dla całych rodzin. Wszyscy, którzy spędzają wakacje w mieście, będą mogli wziąć udział w niezapomnianej zabawie w puszczanie mieniących się kolorami tęczy baniek, zobaczyć pokazy puszczania wielkich baniek oraz uczestniczyć w wielu innych atrakcjach.
Na początek uczestnicy wydarzenia otrzymają akcesoria do puszczania baniek mydlanych i dowiedzą się, jak to robić, by uzyskać te najpiękniejsze i największe. W programie znajdą się także konkursy z nagrodami, skakanie na dostępnym dla wszystkich bezpłatnie dmuchańcu oraz darmowa wata cukrowa.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych odwiedzi Atrium Plejada w sobotę, 13 lipca, w godz. 12:00-18:00.