wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

OBIERZ KURS NA SZYCIE Z ATRIUM PLEJADA

Data dodania: 7 sierpnia 2019

Chcesz kreatywnie spędzić wakacyjny czas i zdobyć nową umiejętność, rozwijając swoje zdolności manualne? Przyjdź na warsztaty krawieckie w Atrium Plejada! Zajęcia, przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, będą nie tylko okazją do poznania podstaw szycia, ale również umożliwią samodzielne wykonanie akcesoriów według własnego projektu. Wydarzenie zaplanowano w dwóch terminach – 17 oraz 23 sierpnia br. Udział w nim jest bezpłatny.

 

Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych nauką podstaw szycia oraz tworzeniem oryginalnych, spersonalizowanych akcesoriów. Uczestnicy zajęć poznają zasady korzystania z maszyny do szycia, odrysowywania szablonów i krojenia materiału. Własnoręcznie wykonają wakacyjne nerki w wybranym przez siebie kolorze i wzorze.

– Zapraszamy na nasze warsztaty wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas w sposób twórczy i wartościowy, którzy poszukują nowych pasji albo po prostu chcą zawrzeć ciekawe znajomości przy wspólnej kreatywnej pracy. Wakacje to doskonały moment na realizowanie siebie czy odkrywanie zainteresowań, dlatego gorąco zachęcam wszystkich do udziału mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

 

Zajęcia odbędą się w Atrium Plejada w dwóch terminach: 17 sierpnia, w godz. 11:00-15:00 oraz 23 sierpnia, w godz. 15:00-19:00.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a wszystkie niezbędne akcesoria oraz szeroki wybór materiałów zapewnia organizator. Warsztaty prowadzone będą w 10-osobowych grupach. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Po wyczerpaniu miejsc na dany termin warsztatów istnieje również możliwość wpisania się na listę rezerwową. W przypadku braku potwierdzenia uczestnictwa w Warsztatach jednej z zapisanych osób, osoby z listy rezerwowej, według kolejności zgłoszeń będą informowane telefonicznie o możliwości wzięcia udziału w Warsztatach.

 

 

Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego

i zapisz się już dziś!