wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

Nastrój się na święta w Atrium Plejada!

Data dodania: 29 listopada 2019

Kojarzone z radością i spokojem Święta Bożego Narodzenia należą według psychologów do jednych z najbardziej stresujących wydarzeń w roku! Mając świadomość, jak trudny bywa to czas, Atrium Plejada pragnie uczynić je w tym roku wyjątkowo przyjemnymi. Bytomskie centrum handlowe zaplanowało w grudniu zaskakujące i nietypowe atrakcje kulturalne i rozrywkowe. W świąteczny klimat wprowadzą klientów m.in. warsztaty ozdób świątecznych, kreatywne zajęcia plastyczne czy koncert muzyki na żywo. Atrium Plejada rozda też aż 450 choinek!

 

Tego roku w grudniu w Atrium Plejada będzie radośnie, magicznie i twórczo. W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia bytomskie centrum przygotowało wiele propozycji, które uprzyjemnią świąteczne zakupy oraz spędzony tam czas. Goście Atrium Plejada w kolejne weekendy odkrywać będą świąteczne atrakcje.

 

Na miłośników tradycji czeka w bytomskim centrum prawdziwa niespodzianka. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia Atrium Plejada rozda… aż 450 choinek! Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy zrobić zakupy w centrum za 250 zł (maksymalnie na dwóch paragonach), w dniach 12-15 oraz 19-23 grudnia.

 

Akcji choinkowej towarzyszyć będą także niezwykle twórcze spotkania. Pozwolą one na chwilę wyciszenia i przygotowanie pięknych bożonarodzeniowych dekoracji. To również okazja do odkrywania własnego potencjału i rozwijania zdolności kreatywnych. Podczas warsztatów tworzenia z filcu (12 i 19 grudnia) uczestnicy będą mogli własnoręcznie wykonać ozdobne choinki, a w czasie warsztatów tworzenia świątecznych jaśków (13, 15, 20 i 22 grudnia) uszyją dekoracyjną poduszkę na prezent dla bliskiej osoby. Atrium Plejada zaprasza również na warsztaty dekorowania styropianowych bombek (15 i 22 grudnia) oraz na zajęcia plastyczne (14 i 21 grudnia), w ramach których powstanie rekordowo długi łańcuch choinkowy.

 

Tuż przed świętami, w niedzielę 22 grudnia, w bożonarodzeniowy klimat przeniesie gości koncert muzyki na żywo – w wykonaniu kwartetu smyczkowego Carbon String Quartet. Artyści zadbają o refleksyjny nastrój, odgrywając największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej. Z kolei najmłodszym oczekiwanie na gwiazdkę umili wspólne czytanie bajek z elfem 23 grudnia.

 

W tym najgorętszym miesiącu w roku Atrium Plejada zaoferuje również swoim gościom usługę, dzięki którym kupowanie prezentów świątecznych będzie jeszcze przyjemniejsze. Dla wielu osób wyzwaniem jest ich pakowanie, zwłaszcza jeśli zależy nam na tym, by upominki przyciągały oko jeszcze przed otwarciem. Bytomskie centrum pragnie ułatwić kupującym decyzję, jak uczynić z ich prezentów te najpiękniejsze pod choinką, zapraszając na ich bezpłatne pakowanie.

 

Świąteczna akcja choinkowa i wszystkie towarzyszące jej atrakcje odbędą się w Atrium Plejada w dniach 12-15 oraz 19-23 grudnia, w godzinach od 12.00 do 19.00. Choinki będą wydawane klientom na podstawie bonów w sąsiadującej z centrum Castoramie.