Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

pt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (16.06): niehandlowa

English

Nastroimy Cię na jesień

Data dodania: 31 października 2023

Zacznij dzień w miłym nastroju i wpadnij do Atrium Plejada na zakupy! Jesień to przecież idealny czas na buszowanie po sklepach i zdobywanie wspaniałych nagród. Taką propozycję od 15 do 18 listopada dla klientów przygotowało centrum handlowe. Za zakupy zrealizowane w tych dniach w bytomskiej galerii, można będzie otrzymać wyjątkową kartę podarunkową, przeznaczając je na dodatkowe wydatki lub na prezent dla bliskiej osoby. Łączna wartość nagród w akcji to aż 17 tysięcy złotych!

 

Na otwarcie sezonu jesiennego Atrium Plejada zaplanowało promocję pod hasłem „Nastroimy Cię na jesień!”. Klienci, którzy w dniach 15-18 listopada br. dokonają zakupów w centrum handlowym na określoną kwotę, mają szansę otrzymać kartę prezentową. Wydając minimum 200 zł (na max. dwóch paragonach), będzie można otrzymać kartę podarunkową o wartości 50,00 zł. W przypadku zakupów na kwotę minimum 300,00 zł (na max. dwóch paragonach), kupujący mogą odebrać kartę podarunkową o wartości 100,00 zł.

 

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Klienta, znajdującym się obok salonów Reserved i Cropp. Pula nagród przewidzianych w akcji jest ograniczona: do rozdania jest 140 kart o wartości 50 zł oraz 100 sztuk kart o wartości 100 zł.

 

Ale to nie koniec niespodzianek. Dodatkowo w okresie trwania promocji do dyspozycji kupujących będzie instacorner w jesiennej, przepięknej scenografii, które stanie tuż obok Reserved. Osoba, która zrobi sobie zdjęcie w instacornerze, a następnie zamieści je na profilu Facebookowym lub IG z oznaczeniem #atriumplejada, ma szansę wygrać kartę podarunkową o wartości 100,00 zł na zakupy w Atrium Plejada.

 

– Zachęcamy mieszkańców Bytomia do odwiedzenia naszego centrum w tych dniach. W Atrium Plejada jak zawsze można skorzystać z szerokiej oferty usługowo-produktowej i zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty do domu, uzupełnić garderobę o ciepłe elementy, a przy okazji wziąć udział w odbywającej się w tym czasie akcji. Wierzymy, że możliwość otrzymania karty podarunkowej będzie dla wielu osób miłym dodatkiem do zakupów –mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada.

 

Jesienna akcja w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 15-18 listopada br. w godz. 11.00-19.00.

 

Regulamin PDF