sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.01): niehandlowa en

Mikołajki w Atrium Plejada

Data dodania: 27 listopada 2020

Święta to czas sprawiania radości drugiej osobie i obdarowywania jej drobnymi upominkami. Zgodnie z tą tradycją mikołajkowe atrakcje przygotowało dla odwiedzających bytomskie centrum handlowe. W dniu 5 grudnia br. o świąteczny nastrój zadba Mikołajowa ekipa, która będzie rozdawać klientom słodkie upominki.

 

 

Pomocnicy Świętego Mikołaja właśnie wyruszyli do Bytomia ze specjalną misją. Już w najbliższą sobotę do Atrium Plejada zawitają sympatyczne postacie Ciastka, Dmuchanej Choinki oraz pań Śnieżynek, które będzie można spotkać w pasażu centrum handlowego. W ramach mikołajkowej akcji, hostessy oraz animatorzy w świątecznych przebraniach będą wręczać klientom słodkości w postaci lizaków i czekoladowych Mikołajów. Do rozdania jest aż 900 słodkich upominków!

 

Grudzień w Atrium Plejada to wyjątkowy miesiąc, w którym staramy się uprzyjemnić pobyt klientom podczas robienia zakupów. Nie tylko dzieci, bo także dorośli, wypatrują świątecznych dekoracji i ozdób w witrynach sklepowych oraz cieszą się z najmniejszych przejawów życzliwości. I dlatego chcemy zaskoczyć pozytywnie wszystkich odwiedzających nas w tym czasie, wręczając każdemu, niezależnie od wieku, drobny słodki upominek. Pragnę podkreślić, że w obecnej sytuacji szczególnie poważnie traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów, a zapewnienie im komfortu podczas zakupów w odpowiednich warunkach higienicznych i sanitarnych jest dla nas priorytetem –mówi Joanna Plata, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada.

 

 

Mikołajkowa akcja odbędzie się 5 grudnia br.,w godzinach od 11.00 do 19.00.