sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.08): niehandlowa en

Letnie kino na kółkach w Atrium Plejada

Data dodania: 13 lipca 2021

Letnie wieczory w Atrium Plejada upłyną pod znakiem dobrej rozrywki filmowej. Podczas dwóch ostatnich weekendów lipca, bytomskie centrum handlowe oraz Bytomskie Centrum Kultury zaplanowały dla klientów wygodną i bezpieczną formę relaksu w postaci kina samochodowego. Pokazy filmowe wyświetlane będą w  piątkowe i sobotnie wieczory, o  godz. 21.15, w wydzielonej strefie na parkingu Atrium Plejada.

 

 

Filmowy repertuar zapowiada się naprawdę emocjonująco. Na wielkim ekranie widzowie będą mogli obejrzeć cztery niezwykłe projekcje:

·24 lipca – „Spódnice w górę”,francuska komedia z 2014 r., w reżyserii Audrey Dana,

·25 lipca – „Stand up girl”,francuska komedia z 2017 r., reż. Nawell Madani i Ludovic Colbeau-Justin,

·31 lipca – „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”,Dania/Finlandia/Szwecja, film sportowy/dramat z 2017 r. reż. Janus Metz,

·1 sierpnia – „Mamy2mamy”,francuska komedia z 2017 r., w reż. Noémie Saglio.

 

 

Ilość miejsc w kinie plenerowym jest ograniczona. Udział w pokazie filmowym jest odpłatny i kosztuje 10 zł od  samochodu, niezależnie od  ilości przebywających w nim osób. Sprzedaż biletów online na seanse prowadzona jest za pośrednictwem strony BCK: https://bilety.becek.pl/ .Możliwość wjazdu na parking przed projekcją będzie od godz. 20.15. Kino plenerowe zostanie przygotowane zgodnie z obowiązującymi obecnie obostrzeniami.