wt: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

Kolorowa jesień w Atrium Plejada

Data dodania: 30 września 2019

Atrium Plejada przywita jesień w kolorowych barwach! 9 października rusza akcja „1000 odcieni zakupowej jesieni” z wyjątkowymi prezentami. Na wszystkich klientów centrum czeka 1000 kart przedpłaconych i markowe upominki, a w dniu wielkiego finału konsultacje u makijażystki, pokaz kulinarny i stylowy konkurs.

 

W akcji „1000 odcieni zakupowej jesieni” mogą wziąć udział klienci, którzy w dniach 9-19 października, w godz. 11.00-19.00,zrobią zakupy za min. 100 zł na jednym paragonie w sklepach Atrium Plejada i zarejestrują dowód zakupu w punkcie obsługi konkursu. Do odebrania będzie karta przedpłacona o wartości 20 zł. Codziennie do rozdania 100 bonów. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 1 kartę dziennie.

 

Dodatkowo w dniach 9-18 października klienci będą mogli zgłaszać się do rywalizacji o nagrody główne. Przy rejestracji paragonów należy oszacować ilość kwiatów tworzących kreację eksponowaną na manekinie. Dziesięć osób, które najtrafniej oszacują liczbę kwiatów, zdobędzie markowe torebki Obag. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wielkiego finału 19 października.

 

W tym dniu Atrium Plejada zaplanowało dodatkowe atrakcje. Klienci centrum będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji u makijażystki i obejrzeć pokaz kulinarny „Smaczne przystawki (lub desery) na stylowe przyjęcie”.

 

W dniu wielkiego finału pojawią się również „Żywe manekiny”– w witrynach sklepów klienci zobaczą modelki ubrane w zestawy odzieżowe danej marki. Co godzinę prezentowana będzie inna stylizacja. Osoby, które zrobią zakupy w dzień wielkiego finału za minimum 50 zł i zarejestrują paragon, mogą oszacować wartość przedstawionej stylizacji i zawalczyć o zestaw dodatków od marki, która przygotowała komplet prezentowany przez modelkę.

 

Akcja „1000 odcieni zakupowej jesieni” w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 9-19 października,w godz. 11:00-19:00.

 

Regulamin 1000 Odcieni Zakupowej Jesieni

 

Regulamin Konkursu Żywe Manekiny