sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (01.11): niehandlowa en

Jesienne łowy – bądź gotowy!

Data dodania: 29 września 2020

Na otwarcie sezonu jesiennego Atrium Plejada przygotowało dla klientów akcję „Jesienne łowy – bądź gotowy!”, w której mogą zdobyć mnóstwo wspaniałych nagród.

 

Osoby, które w dniach od 14 października do 17 października br. zrealizują zakupy w sklepach centrum Atrium Plejada na kwotę minimum 100 zł (na jednym kwicie), a następnie zarejestrują paragon w Punkcie Obsługi Klienta, otrzymają do wyboru nagrodę gwarantowaną:

 

·dynię– smaczną i cenioną w kuchni (do rozdania dziennie 60 sztuk),

·lub parasol, idealny na jesienną słotę (do rozdania dziennie 60 sztuk).

 

Ponadto klienci, którzy w tym czasie zapiszą się do newslettera Atrium Plejada, odbiorą upominek w postaci zegarka LED na rękę. Do rozdania jest aż 120 sztuk!

 

Ale to nie wszystko. Dla chętnych przygotowano również dodatkowy konkurs, połączony z grą multimedialną na knocockerze(na interaktywnej ściance). Zabawa polega na trafieniu piłeczką w spadającą nagrodę i na zdobywaniu w ten sposób punktów. 10 osób z najlepszymi wynikami, otrzyma vouchery na kwotę (od 100 zł do 500 zł) do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Atrium Plejada. Ranking zawodników zostanie ustawiony bezpośrednio przy urządzeniu do grania.

Goście odwiedzający w tym czasie centrum handlowe mają dodatkową szansę na zdobycie wspaniałej nagrody. Wystarczy zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie w jesiennym instacornerze,zaaranżowanym na czas trwania akcji obok stoiska konkursowego i wziąć udział w zabawie ogłoszonej na profilu FB Atrium Plejada pod adresem: https://pl-pl.facebook.com/AtriumPlejada/Autorzy 5 najlepszych zdjęć otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania
w wybranych sklepach na terenie centrum handlowego.

 

Akcja trwa od 14 do 17 października br. w godzinach 11:00-19:00.