sob: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa en

Fotobudka w Atrium Plejada

Data dodania: 6 marca 2018

Kabina fotograficzna Starbooth to nowoczesne, przenośne, profesjonalne fotostudio, która charakteryzuje się nowym designem oraz zaawansowaną technologią. W fotobudce można wykonać dwa rodzaje zdjęć: zdjęcia oficjalne do dokumentów oraz zdjęcia nieoficjalne i na wszystkie okazje.

Wykonanie zdjęć do dowodów tożsamości jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Zdjęcia do dowodów tożsamości wykonywane w kabinie Starbooth zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dzięki zastosowaniu specjalnego oprogramowania Photo-Me®, które wydaje odpowiednie zalecenia użytkownikowi, a następnie kontroluje 100 punktów na twarzy i automatycznie kadruje zdjęcie. Zdjęcia spełniają wszystkie obowiązujące normy dotyczące każdego rodzaju zdjęć do dokumentów urzędowych, takich jak paszport, dowód osobisty, prawo jazdy, wiza itd.
Zdjęcia zabawne
Gama zabawnych zdjęć o różnorodnej tematyce: kartki pocztowe, z życzeniami, serie specjalne dotyczące filmów kinowych itd. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Bank zabawnych obrazów jest systematycznie aktualizowany w zależności od świąt kalendarzowych: Dzień Matki, Walentynki, Dzień Ojca, Halloween, Boże Narodzenie…