thu: 10:00 - 21:00; next sunday (18.04): non-trading day pl

Wielka Giełda Winyli w Atrium Plejada

News date: 22 February 2021

Światowe hity, największe przeboje polskie i zagraniczne, ulubieni wykonawcy z różnych gatunków muzycznych ostatnich dekad – a wszystko w wersji winylowej. Już 6 marca br. Atrium Plejada zaprasza sympatyków czarnych krążków i fanów analogowego brzmienia na kolejną edycję Giełdy Płyt Winylowych. W sobotę na kolekcjonerów czekać będą tysiące krążków, a wśród nich prawdziwe muzyczne perełki!

 

Płyty winylowe przeżywają swoją drugą młodość i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno kolekcjonerów, jak i fanów muzyki analogowej. Potwierdzeniem rosnącej popularności czarnego krążka jest kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych w Atrium Plejada, która odbędzie się w pierwszą sobotę marca br.

 

Tego dnia osoby pasjonujące się winylami będą mogły wzbogacić swoje zbiory o kolejne perełki analogowe zakupując nowe lub używane krążki, a także na miejscu odsłuchać dowolny utwór. Wśród prezentowanych pozycji będzie można znaleźć utwory o szerokim przekroju muzycznym, zarówno płyty wykonawców polskich, jak i zagranicznych.

 

Giełda odbędzie się 6 marca, w godz. 10.00-21.00 w pasażu centrum handlowego. Wydarzenie odbędzie się z  zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.