sat: 10:00 - 21:00; next sunday (20.10): non-trading day pl

Targi Motoryzacyjne już po raz trzeci w Atrium Plejada

News date: 14 June 2019

Prezentacja najnowszych modeli samochodów, symulatory jazdy i zdalnie sterowane modele. To tylko niektóre z atrakcji Targów Motoryzacyjnych MotoEVENT, które odbędą się w Atrium Plejada już w najbliższy piątek i sobotę, 21-22 czerwca.

 

To już trzecia edycja targów w Atrium Plejada. Wydarzenie w bytomskim centrum handlowym co roku przyciąga wielu fanów czterech kółek, zainteresowanych samochodowymi nowinkami. Tego rodzaju impreza jest doskonałym źródłem informacji o wszelkich nowościach i premierach na rynku motoryzacyjnym.

MotoEVENT to dwudniowa akcja poświęcona światowym trendom z dziedziny motoryzacji. Goście Atrium Plejada będą mogli obejrzeć najnowsze modele samochodów popularnych marek, m.in. takich jak Skoda, Ford, Hyundai czy Opel, a także zasięgnąć porad dealerów samochodowych. Na klientów centrum czeka również konkurs, w którym do wygrania jest samochód na weekend – Opel CROSSLAND X w specjalnej wersji na 120 lat OPLA – z pełnym bakiem. Wystarczy wziąć udział w maxi bowlingu, polegającym na zbijaniu wielkich, dmuchanych kręgli za pomocą samochodu wyposażonego w dodatkowe koła wprawiające go w poślizg. Wśród atrakcji zaplanowano również: symulator rajdowy oraz pokaz metamorfozy samochodu za pomocą specjalnych kolorowych folii naklejanych na karoserię.

Organizatorzy przewidzieli także motoryzacyjne aktywności dla dzieci. Z myślą o nich przygotowano tor dla zdalnie sterowanych modeli, gdzie najmłodsi będą mogli wykazać się sprytem i zręcznością. Będzie też strefa zabaw z wielkoformatową grą planszową, pobudzającą wyobraźnię i służącą zabawie oraz edukacji – uczestnicy gry, poruszając się po planszy, po wejściu na określone pole wykonują zadania bądź odpowiadają na pytania związane z ruchem drogowym.

 

Targi Motoryzacyjne MotoEVENTw Atrium Plejada odbędą się w dniach 21-22 czerwca 2019 w godzinach 12:00-20:00.