Al. Jana N. Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom

fri: 10:00 - 21:00; next sunday (03.12): non-trading day

Polski

STREFA SELFIE W ATRIUM PLEJADA

News date: 8 June 2021

Unikalne fotografie na tle najwspanialszych widoków, wykonane w tym samym miejscu, to niepowtarzalna gratka dla fanów mediów społecznościowych. Z takiej okazji mogą skorzystać miłośnicy selfie odwiedzający Atrium Plejada, gdzie czeka na nich dziesięć wyjątkowych, kolorowych przestrzeni do robienia zdjęć. Z Instaroom’u można korzystać bezpłatnie i codziennie, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

 

Zdjęcia selfie to bez wątpienia znak naszych czasów, co widać po dynamicznie rosnącej liczbie fotografii publikowanych w sieci. Z tego też względu wzrasta zainteresowanie takimi miejscami jak instaroomy, które z powodzeniem funkcjonują już w wielu krajach. Z z takiej atrakcji mogą korzystać również mieszkańcy Bytomia.

 

W nowo otwartym Instaroomie w Atrium Plejada na gości czekają wyjątkowe, kolorowe strefy do robienia zdjęć. Do dyspozycji klientów jest aż dziesięć przestrzeni prezentujących różne aranżacje. Odwiedzający mogą fotografować się na tle kwiatowej dżungli, ściany z motylimi skrzydłami, a także w scenerii burzy sercz akcentem bytomskim. Ciekawych wrażeń dostarczą fotografom strefy make-up room, deszcz wstążek oraz różowe więzienie. A na miłośników niecodziennych zdjęć czekają nietypowe pomieszczenia – abstrakcja, basen i pokój do góry nogami. Do dyspozycji osób korzystających ze strefy, będą dwie profesjonalne lampy, zapewniające odpowiednie oświetlenie podczas wykonywania zdjęć.

 

To niezwykłe miejsce zajmuje powierzchnię 65 m kw. i znajduje się na parterze galerii, w sąsiedztwie lodziarni Grycan i RTV Euro AGD. Instaroom można odwiedzać codziennie, w godz. 10.00-21.00.

 

Zapraszamy!