mon: 10:00 - 21:00; next sunday (07.06): non-trading day pl

„Są Paskudy, nie ma nudy!” – Dzień Dziecka w Atrium Plejada

News date: 28 May 2019

1 czerwca br. Atrium Plejada zaprasza najmłodszych gości w emocjonującą podróż po Miasteczku Paskud. To miejsce pełne atrakcji, gwarantujące niezapomniane wrażenia, a przy okazji możliwość poznania bohaterów nowego filmu “Paskudy”.
Atrakcje dla najmłodszych będą podzielone na strefy tematyczne. Wkraczając do Miasteczka, każdy z uczestników otrzyma Mapę przygód. Będzie z nią zwiedzał miasto, odkrywał jego kolejne atrakcje, brał udział w zabawach, zbierał za nie pieczątki i wygrywał nagrody. Dla tych, którzy zbiorą pieczątki ze wszystkich stref, przygotowano atrakcyjne gadżety filmowe.
Uczestnicy zabawy poznają bohaterów filmu odkrywając Wielkie Puzzle. W strefie Krzywego Zwierciadła dzieci wcielą się w jedną z filmowych postaci, przybierając różne, zmienne, śmieszne kształty. Dla małych artystów atrakcją będzie strefa Warsztatów Kreatywnych wyposażona w kolorowe mazaki, brokatowe kleje, ruchome oczy etc. Pod czujnym okiem animatorki maluchy stworzą w niej swoje własne Paskudy. Postaci z filmu będą też mogli pomalować kredą w Strefie Wielkiego Malowania.
Dla zwolenników rywalizacji przygotowano Tor przeszkód z prawdziwego zdarzenia. Maluchy będą mogły pokonać kolorowy tunel, ścigać się z przyjaciółmi na kolorowych piłkach po wytyczonym szlaku czy też pokonać tor z elementów piankowych: schodów, równoważni, górki czy kolorowych kręgów.
Strefa Let’s dance to przestrzeń dla najmłodszych o niespożytej energii. Pod czujnym okiem instruktora tańca i w rytm muzyki z filmu powstaną najlepsze układy taneczne! Uczestnicy zabawy będą też mogli uwiecznić swoją podróż przez Miasteczko Paskud, robiąc sobie sesję zdjęciową w Foto Strefie. Na zainteresowanych czekają foto gadżety nawiązujące do filmu. Na koniec tej emocjonującej podróży będzie można wygodnie rozsiąść się na komfortowych pufach i zrelaksować oglądając trailery “Paskud” w Strefie Filmowej.

Dzień Dziecka w Atrium Plejada odbędzie się 1 czerwca 2019 w godzinach 12:00-20:00.

 

Paskudy zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!

Regulamin Konkursu „Mapa Przygód”

 

Regulamin_Miasteczko Paskud_zbieranie pieczątek 1.06.2019.pdf