wed: 10:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

Punkt odbioru elektrośmieci w Centrum Handlowym Atrium Plejada

News date: 3 January 2017

Na terenie parkingu, przed naszym centrum handlowym funkcjonuje punkt zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w postaci pojemnika do gromadzenia elektrośmieci. Wszyscy zainteresowani prawidłowym sposobem pozbyciem się elektrośmieci, mogą korzystać z niego codziennie, 24 godziny na dobę.
Elektrośmieci to wszystkie popsute, od dawna nieużywane, niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne, działające na prąd lub na baterie – zepsute komputery, zabawki elektryczne i gadżety elektroniczne. Jeżeli posiadasz w domu małogabarytowy sprzęt AGD lub RTV i chcesz się go pozbyć zapraszamy do punktu zbierania.
W przypadku dużego sprzętu AGD takiego jak: pralka, lodówka, kuchenka czy duży telewizor, istnieje możliwość zamówienia odbioru zużytego sprzętu bezpośrednio z domu, za darmo. Nie ważne, na którym piętrze znajduje się mieszkanie, niepotrzebne elektrośmieci zostaną odebrane ze wskazanego miejsca, w uzgodnionym terminie.
Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 32 750 60 60 lub skorzystać z formularza na stronie http://elektrosmieci.pl/odbiory-elektrosmieci-z-domu.
Więcej informacji na www.elektrosmieci.pl.