mon: 10:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

-20% na Black Friday w Sephora! Zbliża się prawdziwe szaleństwo zakupów!

“Black Friday w Sephora! Zbliża się prawdziwe szaleństwo zakupów!
Szukasz dobrej okazji? Nie czekaj na ostatnią chwilę i już dziś kup prezenty świąteczne. Tylko w ten piątek skorzystasz z wyjątkowego rabatu “”Black Friday”” – 20% na wszystko*
Nie zdążysz zrobić wszystkich zakupów w piątek? Nie martw się – Sephora wydłuża Black Friday o weekend! W sobotę i niedzielę skorzystasz z oferty -20% na zapachy!**
Nie masz jeszcze karty Klubu Sephora? Żaden problem! Zapisz się już dziś i skorzystaj z oferty Black Friday oraz innych ofert dostępnych wyłącznie da Klientów Klubu Sephora.
*Oferta dostępna wyłącznie w dniu 24 listopada 2017 r. dla Klientów Klubu Sephora lub dla Klientów którzy zapiszą się do Klubu Sephora. Oferta obejmuje wszystkie nieprzecenione produkty dostępne w perfumeriach Sephora z wyłączeniem produktów marek Acqua di Parma oraz Kat Von D Beauty. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. O szczegóły zapytaj konsultanta.
**Oferta dostępna wyłącznie w dniach 25-26 listopada 2017 r. dla Klientów Klubu Sephora lub dla Klientów którzy zapiszą się do Klubu Sephora. Oferta obejmuje wszystkie nieprzecenione produkty z kategorii zapachy dostępne w perfumeriach Sephora z wyłączeniem produktów marki Acqua di Parma. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. O szczegóły zapytaj konsultanta.”

Special offer duration: 19.08