tue: 10:00 - 21:00; next sunday (15.12): trading day pl

Polska marka kosmetyczna poszukuje kandydatek na stanowisko Manicurzystka do stoiska sprzedażowego NeoNail w Galerii Atrium Plejada Bytom

Polska marka kosmetyczna poszukuje kandydatek na stanowisko Manicurzystka do stoiska
sprzedażowego NeoNail w Galerii Atrium Plejada Bytom.
Opis stanowiska:
• Wykonywanie manicure biologicznego: klasycznego, hybrydowego,
• Kompleksowa obsługa Klienta i reprezentacja firmy,
• Doradztwo w obszarze produktowym.
Wymagania:
• Pozytywne nastawienie do klienta,
• Ukończone kursy stylizacji paznokci;
• Zainteresowanie branżą beauty będzie dodatkowym atutem,
• Komunikatywność, dyspozycyjność i empatia.
Oferujemy:
• Pełne przeszkolenie produktowe oraz wdrożenie stanowiskowe,
• Atrakcyjne zniżki na nasze produkty i najnowsze kolekcje,
• Bogaty pakiet benefitów: MultiSport, Enel-Med, Ubezpieczenie Grupowe,
• Długotrwałą współpracę i indywidualną ścieżkę rozwoju,
• Indywidualny grafik dostosowany do twoich potrzeb,
• Stałe warunki zatrudnienia i pracę w prestiżowej firmie.
ZAINTERESOWANYCH KANDYDATÓW PROSIMY O APLIKACJĘ ZA POMOCĄ PONIŻSZEGO
LINKU.
bf7f16cb7a5128
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10a zgodnie z
ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,
1662)”.