sat: 10:00 - 21:00; next sunday (29.11): non-trading day pl

OBIERZ KURS NA SZYCIE Z ATRIUM PLEJADA

News date: 7 August 2019

Chcesz kreatywnie spędzić wakacyjny czas i zdobyć nową umiejętność, rozwijając swoje zdolności manualne? Przyjdź na warsztaty krawieckie w Atrium Plejada! Zajęcia, przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, będą nie tylko okazją do poznania podstaw szycia, ale również umożliwią samodzielne wykonanie akcesoriów według własnego projektu. Wydarzenie zaplanowano w dwóch terminach – 17 oraz 23 sierpnia br. Udział w nim jest bezpłatny.

 

Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych nauką podstaw szycia oraz tworzeniem oryginalnych, spersonalizowanych akcesoriów. Uczestnicy zajęć poznają zasady korzystania z maszyny do szycia, odrysowywania szablonów i krojenia materiału. Własnoręcznie wykonają wakacyjne nerki w wybranym przez siebie kolorze i wzorze.

– Zapraszamy na nasze warsztaty wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas w sposób twórczy i wartościowy, którzy poszukują nowych pasji albo po prostu chcą zawrzeć ciekawe znajomości przy wspólnej kreatywnej pracy. Wakacje to doskonały moment na realizowanie siebie czy odkrywanie zainteresowań, dlatego gorąco zachęcam wszystkich do udziału mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Zajęcia odbędą się w Atrium Plejada w dwóch terminach: 17 sierpnia, w godz. 11:00-15:00 oraz 23 sierpnia, w godz. 15:00-19:00.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a wszystkie niezbędne akcesoria oraz szeroki wybór materiałów zapewnia organizator. Warsztaty prowadzone będą w 10-osobowych grupach. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Skorzystaj z formularze zgłoszeniowego

i zapisz się już dziś!