thu: 10:00 - 21:00; next sunday (27.09): non-trading day pl

Maxi Zoo – sklepy stacjonarne otwarte!

News date: 13 March 2020

Szanowni Państwo,

w rządowym rozporządzeniu wprowadzającym stan zagrożenia epidemicznego, sklepy z produktami dla zwierząt nie zostały wskazane jako placówki, które zostaną zamknięte. Stąd wszystkie sklepy stacjonarne MAXI ZOO pozostaną otwarte.

 

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszych Pracowników jest dla nas najważniejsze. Cały czas dokładamy wszelkich starań, by nasze placówki spełniały wszystkie zalecenia wydawane przez GIS i poszczególne ministerstwa.

 

W naszych sklepach podjęliśmy szereg działań, które mają za zadanie ochronę naszych Klientów i personelu. Wprowadziliśmy wyłącznie płatności bezgotówkowe (karta, telefon), w każdym sklepie dostępne są również środki dezynfekujące. We wszystkich placówkach Maxi Zoo umieściliśmy dla Państwa plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo nasi pracownicy mogą Państwa poprosić, by w sklepie jednocześnie znajdowało się maksymalnie 15 osób i by przestrzegali Państwo bezpiecznej odległości stojąc w kolejce.

 

Wydłużyliśmy także prawo zwrotu zakupionych towarów – obecnie ze względu na ograniczenie transakcji gotówkowych nie przyjmujemy zwrotów, ale przedłużyliśmy prawo ich dokonywania do 45 dni.

 

Bardzo dziękujemy Państwu za zrozumienie i współpracę w tej wyjątkowej dla wszystkich sytuacji.

 

 

Szanowni Państwo, w rządowym rozporządzeniu wprowadzającym stan zagrożenia epidemicznego, sklepy z produktami dla…

Opublikowany przez Maxi Zoo Polska Sobota, 14 marca 2020

Tenant location

Map info

cash machine
mother's room with a child
a playroom
toilet for disabled
toilet
bike repair station