pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Bytomski Bieg Niepodległości

Data dodania: 6 listopada 2016

Wielkimi krokami zbliża się 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Dzień, w którym w całej Polsce odbywać się będą uroczyste obchody, upamiętniające jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju. Centrum Handlowe Atrium Plejada wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bytomiu wszystkich fanów aktywności fizycznej, zachęcamy do wydłużenia obchodów aż do 20 listopada, kiedy to w okolicach Centrum Handlowego Atrium Plejada w Bytomiu odbędzie się Bytomski Bieg Niepodległości. Do udziału zapraszamy wszystkich fanów aktywności fizycznej.
Krótka, 5 – km trasa zapewne nie będzie stanowić większego wyzwania. Na uczestników czekać będą natomiast bardzo ciekawe upominki – pamiątkowa koszulka oraz medal!
Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem strony www.zmierzymyczas.pl
Kwota wpisowego do biegu wynosi 15 zł, które należy uregulować 48 godzin od momentu zapisu. Liczba uczestników została ograniczona do 200 osób.
Start biegu godzina 12:00; planowane zakończenie godz. 13:00
Oficjalne wyniki oraz wręczanie pucharów oraz koszy prezentowych dla najlepszych w kategoriach open kobiet, open mężczyzn oraz nordic walking odbędzie się na scenie w centrum – pasaż, okolice RTV Euro AGD.
Regulamin biegu dostępny jest tutaj.