nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Bajkowa Fabryka Koszulek w Atrium Plejada

Data dodania: 7 listopada 2016

12 listopada w Atrium Plejada każdy będzie mógł puścić wodze swojej wyobraźni i wykazać się kreatywnością. Na terenie centrum handlowego pojawi się Bajkowa Fabryka Koszulek, w której klienci będą mogli stworzyć niepowtarzalną koszulkę z własnym nadrukiem. Zabawie będzie towarzyszyć szereg innych atrakcji, m.in. kącik plastyczny z długopisami 3D do tworzenia przestrzennych postaci.
Bajkowa Fabryka Koszulek to specjalne stoisko wyposażone w graficzne stanowisko, na którym za pomocą elektronicznego tabletu z rysikiem klienci będą mogli tworzyć własne kreacje. Wystarczy dokonać zakupów na terenie centrum handlowego za min. 50 zł. Po okazaniu paragonu i jego weryfikacji, klientowi zostanie udostępniony tablet do wykonania projektu, który trafi do Fabryki. Po ok. 3-5 minutach klient otrzyma koszulkę z samodzielnie stworzonym nadrukiem.
Przy Bajkowej Fabryce Koszulek powstanie kącik plastyczny z kolorowankami, tatuażami
i malowaniem buziek. Dostępne będą również długopisy 3D, za pomocą których dziecko może stworzyć własną przestrzenną postać lub skorzystać z przygotowanych wzorów i pokolorować ją w technice 3D.
Wydarzenie odbędzie się 12 listopada w godzinach 11.00-19.00 na terenie centrum handlowego.
Regulamin akcji dostępny jest tutaj.