śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (19.07): niehandlowa en

Atrium Plejada z akcją „Wakacje welcome to!”

Data dodania: 12 czerwca 2020

W Atrium Plejada rusza letnia akcja z nagrodami! Klienci, którzy w dniach 25-30 czerwca zrobią zakupy, mogą wygrać krokomierz, dmuchanego flaminga, ręcznik plażowy, a także kartę upominkową. W tym samym czasie fanów letnich aktywności bytomskie centrum zaprasza do udziału w konkursie na swoim profilu FB. Na zwycięzców czekają wakacyjne zestawy – leżak plażowy z kartą podarunkową do wykorzystania na przyjemności.

 

– za zakupy zrealizowane na kwotę minimum 100 zł, można odebrać krokomierz lub kartę podarunkową o wartości 20,00 zł do zrealizowania w sklepach Atrium Plejada;

 

– za zakupy na kwotę 200 zł – każdego dnia do rozdania są dmuchane flamingi lub ręczniki plażowe.

 

Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, należy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi klienta. Ponadto dla klientów, którzy zapiszą się do newslettera, do rozdania jest 400 kieszonkowych płynów dezynfekujących do rąk., przydatnych w każdej podróżyLiczba upominków w wakacyjnej akcji jest ograniczona.

 

Z kolei miłośnicy letnich aktywności będą mieli okazję zdobyć wspaniałe nagrody, uczestnicząc w konkursie prowadzonym na profilu FB Atrium Plejada.