Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Wypełnij z nami PIT

Wypełnij z nami PIT

„Dyrekcja Centrum Handlowego Atrium Plejada po raz kolejny organizuję akcję informacyjną pt. „Wypełnij z nami PIT”.

Na miejscu urzędnicy Urzędu Skarbowego będą służyć pomocą Klientom Atrium Plejada przy formalnościach związanych z rozliczaniem PIT-ów. Akcja „Wypełnij z nami PIT” potrwa dwa dni: w piątek, 24 marca oraz sobotę, 25 marca, w godzinach od 12:00 do 20:00.

Głównym celem akcji jest edukacja Klientów Atrium Plejada w zakresie elektronicznego rozliczania podatków – wypełnianie deklaracji podatkowych przez Internet jest szybsze i wygodniejsze. Ponadto zdobycie tej umiejętności w tym roku może zaowocować wypełnieniem e-deklaracji samodzielnie w domu w kolejnych latach.

Zbliża się coroczny termin rozliczania PIT-ów. Wiemy, że wiele osób ma z tym problem, w dodatku nie każdy zdaje sobie sprawę, że można zrobić to drogą elektroniczną. Dlatego we współpracy z Izbą Podatkową organizujemy już trzecią edycję akcji pt. „Wypełnij z nami PIT”. W poprzednich latach wydarzenie cieszyło się sporą popularnością, a z pomocą ekspertów wiele osób wypełniło swoje deklaracje podatkowe. To dobra okazja, by podczas zakupów w Centrum rozliczyć swój PIT. Udział w akcji jest bezpłatny. „

Data dodania: 24 lutego 2017