Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Spotkanie z Mikołajem w Atrium Plejada

Spotkanie z Mikołajem w Atrium Plejada

Grudzień oznacza nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi rodzinny czas, świąteczne potrawy, choinkę, prezenty i… wizytę Świętego Mikołaja!

Świąteczna atmosfera zapanuje w Atrium Plejada już 6 grudnia. A to za sprawą Chatki św. Mikołaja – bajkowej przestrzeni, w której będzie można poczuć gwiazdkowy klimat. Na najmłodszych gości centrum będzie czekać magiczna sceneria i świąteczne akcesoria.
W tym dniu nie może zabraknąć tradycyjnego spotkania ze Świętym Mikołajem, który – jak wiadomo – przynosi grzecznym dzieciom wymarzone prezenty. Niecierpliwie oczekiwany przez maluchy gość z dalekiej Laponii zapozuje do pamiątkowych zdjęć i obdaruje najmłodszych słodkościami.
– Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy niespodzianki dla naszych najmłodszych gości – wśród nich m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem w świątecznej scenografii oraz słodkie upominki.
W tym dniu w Atrium Plejada na wszystkich klientów czeka nie tylko wyjątkowy, rodzinny klimat, ale również wiele inspiracji na prezenty i dekoracje gwiazdkowe. Przy okazji spotkania
z przybyszem z Laponii warto skorzystać z okazji na ostatnie zakupy mikołajkowe lub rozejrzeć się za prezentami na Gwiazdkę – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Mikołajki w Atrium Plejada odbędą się 6 grudnia w godzinach 14:00-20:00.

Serdecznie zapraszamy!

Data dodania: 19 listopada 2018