Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Ślubne Inspiracje

Ślubne Inspiracje

Weekend walentynkowy w Atrium Plejada upłynie pod znakiem poszukiwania inspiracji na wyjątkowy dzień dla zakochanych, jakim jest ślub i wesele.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W sobotę i niedzielę 13 i 14 lutego wszyscy, którzy planują ślub i wesele, będą mogli bezpłatnie zasięgnąć porad w tym zakresie. Atrium Plejada już drugi raz organizuje akcję „Ślubne inspiracje”. W programie wydarzenia znajdą się m.in. spotkania z konsultantem ślubnym, pokazy mody ślubnej i weselnej dla kobiet i mężczyzn, oraz próbne zdjęcia w mini-studio fotograficznym. Dodatkowo jedną z atrakcji będą również warsztaty ze stylistką, która podpowie, jaki fason stroju ślubnego czy weselnej kreacji powinno dobierać się do figury i typu urody. Wszelkie atrakcje „Ślubnych inspiracji” odbywać się będą w pasażu centrum handlowego, 13 i 14 lutego w godzinach od 12.00 do 18.00.

– Walentynki to piękne święto miłości, dlatego też w tych dniach zdecydowaliśmy się w Plejadzie poruszyć tematykę ślubną i weselną, która dotyczy wielu zakochanych par, zwłaszcza że sezon ślubny ruszy pełną parą już za kilka miesięcy. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z atrakcji przygotowanych w ramach Ślubnych inspiracji, zwłaszcza że w przeciwieństwie do wielu innych targów ślubnych, nasze dostępne są zupełnie bezpłatnie. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne konkursy z nagrodami, a w niedzielę 14 lutego – słodkie upominki dla zakochanych, którzy nas odwiedzą.

Serdecznie zapraszamy!

Data dodania: 2 lutego 2016