Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Radiowy bieg po wyprawkę w Atrium Plejada

Radiowy bieg po wyprawkę w Atrium Plejada

W ramach zbliżającego się wielkimi krokami roku szkolnego, Atrium Plejada zaprasza wszystkie dzieci do udziału w wydarzeniu pod hasłem Radiowy bieg po wyprawkę. Najmłodsi klienci centrum handlowego w dn. 29 – 30 sierpnia w godz. 11:00 – 19:00 będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach przybliżających im m.in. tajemnice związane z chemią, biologią czy nowymi technologiami. Ponadto dzieci będą miały szansę wygrać nową wyprawkę do szkoły. Impreza w Atrium Plejada to także świetna okazja do spotkania z popularnym aktorem Maćkiem Musiałem.

Wszyscy uczniowie lubią rozpocząć pierwsze dni w nowym roku szkolnym w pełni przygotowani. To dlatego centrum handlowe Atrium Plejada przygotowało specjalną akcję, w której dzieci biorące udział w licznych zabawach połączonych z nauką, będą mogły otrzymać nowe wyprawki szkolne. Aby zdobyć nagrodę wystarczy wziąć udział w eksperymentach i warsztatach naukowych na terenie centrum 29 sierpnia. Także tego dnia najmłodsi żądni wiedzy będą mogli sprawdzić pod mikroskopem, jak wyglądają otaczające ich owady. Z kolei na stoisku poświęconym Fizyce będzie można na własne oczy przekonać się, jak działa łódź podwodna, wytworzyć mgłę w butelce czy nadmuchać balon niewidzialną siłą. Podczas pokazu chemicznego powstaną widowiskowe dymiące napoje czy niesamowite lodowe bańki! Z kolei na warsztatach z Robotyki dzieci nauczą się programować szybkie i silne roboty z klocków Lego. Jedną z największych atrakcji będzie także pokaz erupcji kolorowych wulkanów.

W niedzielę, 30 sierpnia na dzieci czekać będzie równie dużo niespodzianek. Jedną z nich będzie możliwość spotkania jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia – Maćka Musiała. Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli poznać od podszewki, jak działa studio radiowe z prawdziwego zdarzenia. Z kolei na parkingu centrum handlowego odbędą się pokazy zdalnie sterowanych modeli. W jednym z konkursów będzie można wygrać najmodniejszy gadżet technologiczny ostatnich miesięcy – dron! Na parkingu nie zabraknie też miasteczka rowerowego dla pasjonatów jednośladów, pokazu ogromnych baniek mydlanych czy dmuchańców dla najmłodszych. Dla smakoszy zostanie przygotowana strefa Gastro Zone, w której zagoszczą food trucki z pysznymi potrawami i przekąskami. Tego dnia Atrium Plejada osłodzi też wszystkim dzieciom powrót do szkoły kolorową watą cukrową.

Dokumenty do pobrania

Wyparwka za paragon_Konkurs_Regulamin

konkurs Radiowy bieg po wyprawki – regulamin

Wyprawka za paragon_akcja prosprzedażowa_regulamin

Data dodania: 25 sierpnia 2015