Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Opaski dla dzieci

Opaski dla dzieci

Atrium Plejada, z myślą o swoich klientach, wprowadza nowe rozwiązania mające na celu podniesienie komfortu zakupów. Obok udogodnień dla rodzin z dziećmi, takich jak specjalne miejsca parkingowe czy bezpłatny pokój zabaw, 1 lipca w bytomskim centrum pojawią się kolorowe opaski dla najmłodszych, które zadbają o ich bezpieczeństwo.

Od 1 lipca Atrium Plejada wprowadza nowe udogodnienia, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych klientów i komfort rodziców. Dzięki nowym, kolorowym opaskom bezpieczeństwa, na których rodzice zapisują swój numer telefonu, w razie zagubienia się pociechy będą mogły w łatwy sposób dotrzeć do opiekunów. W centrum rodziny z dziećmi mogą też korzystać z innych rozwiązań takich, jak specjalne miejsca parkingowe, pokój matki z dzieckiem z bezpłatnymi pieluszkami dla maluchów czy bezpłatny pokój zabaw dla najmłodszych.

Chcemy, aby centrum handlowe Atrium Plejada było dla mieszkańców miasta i okolic wygodnym miejscem na codzienne zakupy, gdzie mogą czuć się swobodnie i korzystać ze sprawnej obsługi. Teraz wzbogacamy naszą ofertę o kolorowe opaski, które nie tylko pomogą odnaleźć się dziecku, ale również zadbają o komfort psychiczny rodziców podczas zakupów – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Opaski można odbierać w Administracji Centrum (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00), a po wskazanych godzinach – u Ochrony Centrum.

Data dodania: 2 lipca 2018