Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Modowy weekend

Modowy weekend

Trwa prawdziwe święto mody w Atrium Plejada! Już w najbliższy weekend pojawią się na nim znane stylistki – Maja Sablewska i Anna Rabsztein, a dla klientów cały czas trwają konkursy z cennymi nagrodami.

Do piątku włącznie trwa konkurs „Klient TOP Trendy”, w którym za zadanie jest odgadnięcie, jakiej wartości stylizacja znajduje się na eksponowanych na terenie centrum manekinach. Można ją oszacować lub skorzystać ze ściągawki i poszukać w sklepach cen wybranych ubrań. Klient, który najcelniej oszacuje wartość zestawu, wygra wartościowy bon na zakupy w asyście stylisty na terenie Atrium Plejada. Formularze konkursowe można wypełniać do piątku. W sobotę odbędzie się ich weryfikacja, a nagrody będzie można odebrać w niedzielę, 18 października. Bony będzie można wykorzystać do kolejnej niedzieli – 25 października.

W sobotę i niedzielę Atrium Plejada zamieni się w atelier mody i urody. W pasażu obiektu do dyspozycji klientów będą porady dietetyków, wizażystek i stylistów, zaś w sobotę i niedzielę będzie można również porozmawiać z Anną Rabsztain – znaną doradczynią wizerunkową. W niedzielę w Atrium Plejada pojawi się znana z przeprowadzanych w TVN Style metamorfoz – stylistka gwiazd i znawczyni mody, Maja Sablewska.

Zapraszamy już od 11:00!

Regulamin konkursu

Data dodania: 16 października 2015