Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Kraina Lodu Disneya w CH Atrium Plejada Bytom

Kraina Lodu Disneya w CH Atrium Plejada Bytom

CH Atrium Plejada Bytom zaprasza wszystkie dzieci do odwiedzenia wyjątkowej Krainy Lodu. Filmowe miasteczko inspirowane jednym z najpopularniejszy animowanych filmów na świecie – „Krainą Lodu” Disneya, czynne będzie aż 5 dni od 14 do 18 maja od godziny 12.00 do 18.00. W tym czasie będzie można: bawić się na konsoli z grą Disney Infinity 2.0, wziąć udział w licznych grach i zabawach sprawnościowych oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w scenerii królestwa Arendelle. To nie wszystkie niespodzianki przygotowane dla fanów. Codziennie 100 pierwszych dzieci, które przyjdą do Krainy Lodu otrzyma licencjonowany gadżet.

Punktem kulminacyjnym zabawy będzie konkurs karaoke z piosenkami z obsypanego nagrodami filmu. Konkurs zostanie przeprowadzony w niedzielę 17 maja od godziny 12.00 do 18.00. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Konkurs będzie miał 6 tur, które odbędą się co godzinę zaczynając od 12:30. W jednej turze może wziąć udział maksymalnie 8 dzieci. Zwycięzców, którzy otrzymają duży zestaw zabawek, wyłoni jury złożone z przedstawicieli organizatora wydarzenia. Jednak żaden z uczestników nie odejdzie z pustymi rękami – dla każdego przeznaczony będzie atrakcyjny, licencjonowany upominek. Warto przychodzić do nas codziennie. Każdego dnia czeka na dzieci nowa i niepowtarzalna niespodzianka.

Dodatkowe gry i zabawy przeprowadzane będą wg harmonogramu:

14 maja – Giełda kart kolekcjonerskich
15 maja – Zabawy kreatywne w tym nauka języka angielskiego oraz puzzlomania

16 maja – Turniej multimedialny Kraina Lodu Disney Infinity 2.0
17 maja – Konkurs karaoke oraz liczne gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami z filmu. Profesjonale studio fotograficzne. Stanowisko do wykonywania pamiątkowych zdjęć .

18 maja – Rodzice będą mogli zrobić dzieciom zdjęcia w scenerii filmu.

Mega zdjęcia wykonane 17 maja do odbioru.

Regulamin konkursu karaoke dostępny na stanowisku konkursowym przy scenie w trakcie trwania konkursu.

Data dodania: 4 maja 2015